P1220111

Qeveria bën gati Statusin e Naftëtarit, përfitojnë 5 mijë persona

Ministri i Energjisë dhe Industrisë z.Damian Gjiknuri, ai i Mirëqenies Sociale Z.Blendi Klosi dhe Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin znj. Ermonela Felaj zhvilluan sot […]

Read more
icoalb

Vendburimet

Informacione per cdo vendburim ne perditsim..

Read more